Фінансовий звіт про виборчу кампанію

“Хочеш змінити світ – почни з себе”. Тому ми з колегами з Яремчанської міської організації “Сили Людей” вирішили зробити те, що не зобов’язані робити – відкрито прозвітувати про грошові витрати на нашу виборчу кампанію.

Нагадаю, на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року за нас проголосували 10,5% виборців, що дало можливість пройти до міської ради трьом нашим кандидатам: Юрію Карпіну (був №1 у списку), Роману Косилу (м.Яремче) та Віктору Попадюку (смт.Ворохта). Моя кандидатура на мера здобула 6,5% голосів виборців. З цим результатом я зайняв четверте місце з дев’яти кандидатів. Новий склад міської ради на першій сесії сформував виконавчий комітет з 25 осіб, до якого обрали також мене.

Отже, про фінанси і вибори. Бюджет нашої кампанії склав близько 40 тис грн. На що ці кошти були витрачені, дивіться нижче:

report_2015

Додам, що наша кампанія тривала 22 дні, адже ми розпочали її суворо у встановлений законом термін. Під час кампанії ми жодного разу не вдавались до критики інших кандидатів, не збирали і не поширювали пліток. Ми не займалися “чорним піаром”, не купували “приховану рекламу”, не завалювали місто макулатурою та не використовували адмінресурс.

Я дуже вдячний всім учасникам нашої кампанії, які сприйняли принцип самофінансування і своїми внесками та ногами зробили так, щоб наш перший похід на вибори був успішним. Окрему подяку хочеться висловити прибічникам з інших міст та областей, які підтримали нас не лише словом, але й внесками! Особливо приємно (і технічно складно) було отримати внесок від родини Марата Павленка з Криму.

Найбільшу подяку висловлюю нашим виборцям, які повірили і проголосували. Три депутати “Сили Людей” та один член виконкому тепер працюють в інтересах виборців, в інтересах гомади. І ми обов’язково звітуватимемо про зроблену нами роботу.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s